• Home »
  • Zespół »
  • Tomasz Kowalski

Tomasz Kowalski

Lekarz psychiatra (rezydent psychiatrii)

Specjalizuję się w psychiatrii jako rezydent Szpitala Wojewódzkiego w Kościanie. Doświadczenie zbierałem również na stażach z psychiatrii dziecięcej, na oddziale leczenia uzależnień i na oddziale leczenia alkoholowych zespołów abstynencyjnych.

W pracy staram się być elastyczny - dopasować się do Państwa potrzeb - i jednocześnie leczyć zgodnie z aktualnymi wytycznymi towarzystw psychiatrycznych. Preferuję proste modele leczenia - rzadko zalecam wielolekowe schematy terapii - choć bywa, że są one niezbędne. Pierwsza wizyta jest najczęściej dwa razy dłuższa niż kolejne i ma na celu poznanie się i wspólne wypracowanie planu leczenia.

Na spotkania w poradni głównie przychodzą do mnie pacjenci z zaburzeniami lękowymi (nerwicami), depresją, doświadczający kryzysu życiowego, z bezsennością, schizofrenią i innymi psychozami, chorobą dwubiegunową, otępieniem, niepełnosprawnością intelektualną, z uzależnieniami od alkoholu, leków, narkotyków.

Wizyty domowe można umawiać poza godzinami przyjęć, w ten sposób pomagam głównie osobom ze schorzeniami utrudniającymi wychodzenie z domu.

Istnieje możliwość uzyskania zaświadczeń o stanie zdrowia, dla celów świadczeń rehabilitacyjnych, rentowych, czy orzeczeń o niepełnosprawności.

 
 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Marzena Ciesiółka
tel. 697 310 623
Beata Kubiak
tel. 791 031 199
Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900
Paulina Zerka
tel. 730 767 067
Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Tomasz Kowalski
tel. 795 064 851

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

Zobacz wskazówki dojazdu.

Dołącz do nas na Facebook'u