Gabinet psychologiczny - Poznań

Gabinet terapeutyczny to miejsce, w którym ważne jest profesjonalne i uważne podejście do problemów pacjenta, przy wykorzystaniu aktualnych metod diagnozy i terapii. Odbywa się w nim psychoterapia, konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, badania oraz procesy diagnostyczne. Atmosfera gabinetu psychologicznego powinna sprzyjać skupieniu na myślach, przeżyciach i rozmowie. Pamiętając o tym przygotowaliśmy 4 komfortowe gabinety wraz z poczekalnią i toaletą. Przyjmują w nich specjaliści zdrowia psychicznego: psychologowie, psychoterapeuci dzieci i młodzieży, psychoterapeuci osób dorosłych, terapeuta uzależnień i lekarz psychiatra. Szczególną uwagą obdarzyliśmy gabinet do terapii dzieci, którego wyposażenie i przestrzeń umożliwiają swobodną pracę terapeutyczną w oparciu o zabawę, czyli naturalną aktywność małego dziecka.

Jaką terapię proponujemy?

Oferta naszego gabinetu psychologicznego to wszechstronna propozycja dla tych osób, które cierpią na różnego typu zaburzenia. Nasz zespół tworzą: terapeuta uzależnień, psychoterapeuta, psycholog, nie mogło również zabraknąć lekarza psychiatry. Dzięki temu znajdą u nas pomoc osoby z rozmaitymi problemami natury emocjonalnej, osoby cierpiące na zaburzenia lękowe czy osobowości, a także pacjenci skarżący się na depresję, bezsenność czy problemy w relacjach. Osoby uzależnione od alkoholu, leków, narkotyków i bliscy osób uzależnionych. Każdy z członków zespołu nieustannie rozwija się zawodowo, poszukując nowych, sprawdzonych metod terapii, a zespołowa współpraca umożliwia kompleksową opiekę nad pacjentem.

Jest to szczególnie istotne w przypadku dzieci i ich rodzin. Oferta Pracowni obejmuje konsultacje diagnostyczne rodziny i dziecka prowadzone przez 2 terapeutów. Umożliwia to szerokie i dokładne zbadanie problemów zgłaszanych przez system rodzinny oraz zaproponowanie adekwatnej formy pomocy. Specjalista psychiatrii dzieci i młodzieży wspomaga procesy diagnostyczny w przypadku zaburzeń, które mogą wymagać farmakoterapii. Każdy psychoterapeuta czy lekarz w Uważnej Pracowni Terapii w Poznaniu wykorzystuje najnowsze, skuteczne narzędzia terapeutyczne.

Zajmujemy się leczeniem:

 • depresji i innych zaburzeń afektywnych,
 • zaburzeń lękowych i psychosomatycznych (nerwic),
 • zaburzeń osobowości oraz nieprzystosowawczych stylów funkcjonowania,
 • zaburzeń psychiatrycznych u dzieci i młodzieży,
 • organicznych zaburzeń psychicznych (w tym otępień), zaburzeń poznawczych,
 • uzależnienia od alkoholu, leków, narkotyków,
 • utrzymujących się trudności w relacjach intymnych, towarzyskich, zawodowych.

Pełną informację na temat zespołu oraz oferty gabinetu psychologicznego w Poznaniu, udzielamy telefonicznie.

Gdzie znajdziesz dobrego psychologa i doświadczonego psychoterapeutę?

Gabinet psychologiczny mieści się na poznańskim Grunwaldzie w kamienicy przy ulicy Śniadeckich 28/2. Ulica Śniadeckich zapewnia nam i naszym klientom odpowiedni komfort pracy oraz dobrą komunikację z różnymi punktami Poznania (kontakt i dojazd). Dodatkowym udogodnieniem jest sąsiadujący Park Wilsona oraz brak strefy parkingowej w bezpośredniej bliskości kamienicy. Jeśli szukasz wsparcia i pomocy, związanej z Twoim samopoczuciem psychicznym, emocjonalnym lub funkcjonowaniem społecznym - zadzwoń i umów się na wizytę do wybranego specjalisty pod numerem 796 038 230 (rejestracja pon - pt w godzinach 14:00-19:00).

Ofertę terapeuty kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży:

 • konsultacje specjalistów zdrowia psychicznego,
 • terapia psychodynamiczna,
 • terapia uzależnień od substancji (alkohol, leki, narkotyki),
 • wsparcie osób będących w bliskich relacjach z osobą uzależnioną,
 • badania i diagnozy neuropsychologiczne dorosłych.

gabinet_psychoterapeuty_poznan
gabinet_psychologiczny_poznan
gabinet_psychologa_dzieci_i_mlodziezy
gabinet_psychoterapii
gabinet_psychoterapii_poznan
gabinet_psychologa_poznan
gabinet_psychologa_dziecięcego_poznań
gabinet_psychoterapeuty

Copyright © Uważna Pracownia Terapii - Poznań

 

Znajdź nas na Facebooku

Umów spotkanie

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00
tel. 796 038 230
lub na www.uwazna.medsoft.pl

Przyjdź na wizytę

Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2
60-744 Poznań
NIP: 777-291-26-15
ING Bank Śląski 18 1050 1520 1000 0097 3286 2066