Gabinet psychologiczny - Poznań

Gabinet terapeutyczny to miejsce, w którym ważne jest profesjonalne i uważne podejście do problemów pacjenta, przy wykorzystaniu aktualnych metod diagnozy i terapii. Odbywa się w nim psychoterapia, konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, badania oraz diagnozy. Atmosfera gabinetu psychologicznego powinna sprzyjać skupieniu na myślach, przeżyciach i rozmowie. Pamiętając o tym, przygotowaliśmy komfortowe, niezależne gabinety z widokiem na zieleń wraz z poczekalnią i toaletą. Przyjmują w nim specjaliści zdrowia psychicznego: psychologowie, psychoterapeuci i lekarz psychiatra.

Jaką terapię proponujemy?

Oferta naszego gabinetu psychologicznego to wszechstronna propozycja dla tych osób, które cierpią na różnego typu zaburzenia. Nasz zespół na zasadzie współpracy praktyk specjalistycznych tworzą: terapeuta par i małżeństw, psychoterapeuta, psycholog, nie mogło również zabraknąć lekarza psychiatry. Dzięki temu znajdą u nas pomoc osoby z rozmaitymi problemami natury emocjonalnej, osoby cierpiące na zaburzenia lękowe czy osobowościowe, a także pacjenci skarżący się na depresję, bezsenność czy problemy seksualne. Każdy z członków zespołu nieustannie się rozwija, poszukując nowych, sprawdzonych metod terapii. Każdy psychoterapeuta czy lekarz w Uważnej Pracowni Terapii w Poznaniu wykorzystuje najnowsze, skuteczne narzędzia terapeutyczne.

Zajmujemy się leczeniem:

 • depresji i innych zaburzeń afektywnych,
 • zaburzeń lękowych i psychosomatycznych (nerwic),
 • zaburzeń osobowości oraz nieprzystosowawczych stylów funkcjonowania,
 • zaburzeń psychiatrycznych u dzieci i młodzieży,
 • organicznych zaburzeń psychicznych (w tym otępień), zaburzeń poznawczych,
 • zaburzeń snu,
 • zaburzeń seksualnych: przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji, pochwica, ból,
 • utrzymujących się trudności w relacjach intymnych, towarzyskich, zawodowych.

Pełną informację na temat naszego zespołu oraz oferty gabinetu psychologicznego w Poznaniu, udzielamy telefonicznie.

Gdzie znajdziesz dobrego psychologa?

Gabinet psychologiczny mieści się na poznańskim Grunwaldzie w samodzielnym, parterowym budynku przy ulicy Kasztelańskiej 7 (w głębi posesji). Ulica Kasztelańska zapewnia nam i naszym klientom odpowiedni komfort pracy oraz dobrą komunikację z centrum Poznania (kontakt i dojazd). Dodatkowym udogodnieniem jest brak strefy parkingowej w bezpośredniej okolicy gabinetu. Dzięki temu terapia czy spotkania z psychiatrą lub psychoterapeutą będą odbywać się w sprzyjającej atmosferze. Jeśli szukasz wsparcia i pomocy, związanej z Twoim samopoczuciem psychicznym, emocjonalnym lub funkcjonowaniem społecznym - zadzwoń i umów się na wizytę do wybranego specjalisty (szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce - Zespół).

Ofertę terapeuty kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży:

 • konsultacje specjalistów zdrowia psychicznego,
 • terapia psychodynamiczna,
 • pomoc seksuologiczna,
 • badania i diagnozy neuropsychologiczne.

2
1
3
4
6
9 1
8
7

 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900

Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.