Gabinet psychologiczny - Poznań

Gabinet terapeutyczny to miejsce, w którym ważne jest profesjonalne i uważne podejście do problemów pacjenta, przy wykorzystaniu aktualnych metod diagnozy i terapii. Odbywa się w nim psychoterapia, konsultacje psychiatryczne i psychologiczne, badania oraz diagnozy. Atmosfera gabinetu psychologicznego powinna sprzyjać skupieniu na myślach, przeżyciach i rozmowie. Pamiętając o tym, przygotowaliśmy komfortowe, niezależne gabinety z widokiem na zieleń wraz z poczekalnią i toaletą. Przyjmują w nim specjaliści zdrowia psychicznego: psychologowie, psychoterapeuci i lekarz psychiatra.

Jaką terapię proponujemy?

Oferta naszego gabinetu psychologicznego to wszechstronna propozycja dla tych osób, które cierpią na różnego typu zaburzenia. Nasz zespół na zasadzie współpracy praktyk specjalistycznych tworzą: terapeuta par i małżeństw, psychoterapeuta, psycholog, nie mogło również zabraknąć lekarza psychiatry. Dzięki temu znajdą u nas pomoc osoby z rozmaitymi problemami natury emocjonalnej, osoby cierpiące na zaburzenia lękowe czy osobowościowe, a także pacjenci skarżący się na depresję, bezsenność czy problemy seksualne. Każdy z członków zespołu nieustannie się rozwija, poszukując nowych, sprawdzonych metod terapii. Każdy psychoterapeuta czy lekarz w Uważnej Pracowni Terapii w Poznaniu wykorzystuje najnowsze, skuteczne narzędzia terapeutyczne.

Zajmujemy się leczeniem:

 • depresji i innych zaburzeń afektywnych,
 • zaburzeń lękowych i psychosomatycznych (nerwic),
 • zaburzeń osobowości oraz nieprzystosowawczych stylów funkcjonowania,
 • zaburzeń psychiatrycznych u dzieci i młodzieży,
 • organicznych zaburzeń psychicznych (w tym otępień), zaburzeń poznawczych,
 • zaburzeń seksualnych: przedwczesny wytrysk, zaburzenia erekcji, pochwica, ból,
 • utrzymujących się trudności w relacjach intymnych, towarzyskich, zawodowych.

Pełną informację na temat naszego zespołu oraz oferty gabinetu psychologicznego w Poznaniu, udzielamy telefonicznie.

Gdzie znajdziesz dobrego psychologa?

Gabinet psychologiczny mieści się na poznańskim Grunwaldzie w samodzielnym, parterowym budynku przy ulicy Kasztelańskiej 7 (w głębi posesji). Ulica Kasztelańska zapewnia nam i naszym klientom odpowiedni komfort pracy oraz dobrą komunikację z centrum Poznania (kontakt i dojazd). Dodatkowym udogodnieniem jest brak strefy parkingowej w bezpośredniej okolicy gabinetu. Dzięki temu terapia czy spotkania z psychiatrą lub psychoterapeutą będą odbywać się w sprzyjającej atmosferze. Jeśli szukasz wsparcia i pomocy, związanej z Twoim samopoczuciem psychicznym, emocjonalnym lub funkcjonowaniem społecznym - zadzwoń i umów się na wizytę do wybranego specjalisty (szczegółowe informacje znajdziesz w zakładce - Zespół).

Ofertę terapeuty kierujemy do osób dorosłych, dzieci i młodzieży:

 • konsultacje specjalistów zdrowia psychicznego,
 • terapia psychodynamiczna,
 • pomoc seksuologiczna,
 • badania i diagnozy neuropsychologiczne.

2
1
3
4
6
9 1
8
7

 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900
Martyna Prabucka
tel. 724 576 658
Kinga Żołnowska

tel. 662 127 413
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.