Aleksandra Szarek-Baryga

Psychoterapeuta, socjoterapeuta, pedagog

Moja praca polega na uważnym słuchaniu, pomocy osobom przeżywającym trudności związane z aktualną sytuacją życiową, bądź wynikające z problemów w byciu z innymi i byciu ze sobą.

Zapraszam wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia , zredukować lęki. Chcą poznać naturę swoich problemów, wewnętrznych konfliktów, poprawić relacje z innymi, funkcjonować dojrzalej i pełniej.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym opierającym się na indywidualnej relacji terapeuty i pacjenta, dzięki tej relacji możliwe jest odkrywanie procesów psychicznych utrudniających satysfakcjonujące funkcjonowanie (nieświadomych konfliktów, mechanizmów obronnych). Relacja ta umożliwia długotrwałą zmianę i lepsze, pełniejsze funkcjonowanie w życiu.

Zajmuję się młodzieżą, dziećmi oraz ich rodzicami – bo czas młodości to czas wyjątkowy, czas gdy kształtuje się osobowość. Pracuję z osobami dorosłymi (zaburzenia lękowe, psychosomatyczne, zaburzenia emocji, obniżenie nastroju, kryzysy życiowe).

Ukończyłam Studium Socjoterpii dzieci i młodzieży prowadzone przez Krakowskie Studium Psychodynamiczne. Obecnie kończę Szkołę Psychoterarpii Psychodynamicznej w Krakowie rekomendowaną Polskie Towarzystwo Psychologiczne oraz Polskie Towarzystwo Psychoterarpii Psychodynamicznej. Regularnie superwizuję swoją pracę.

 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900

Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.