Kamila Fryc

Psycholog, psychoterapeuta, psychoterapia osób dorosłych

Jestem psychologiem o specjalności klinicznej. Kwalifikacje psychoterapeuty zdobywam i poddaję superwizji w Szkole Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (szkolenie rekomendowane przez PTP i PTPPd). Jako pomysłodawca i założyciel "Uważnej" koordynuję jej pracę.

Prowadzę konsultacje, diagnozy i terapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobyłam m.in pracując w Szpitalu Klinicznym nr 4 w Poznaniu oraz stażując w dziennych i stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych oraz w stacjonarnych ośrodkach leczenia uzależnień. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi.

W codziennej pracy psychologa i psychoterapeuty spotykam się z: obniżeniem nastroju; trudnościami w relacjach intymnych, rodzinnych i zawodowych; z problemami w adaptacji do zmian, zachodzących w życiu; z zespołami bólowymi i lękowymi; usztywnionymi wzorcami funkcjonowania oraz zaburzeniami osobowości. Każdy pacjent opowiada własną historię, wnosząc nową wartość w przymierze i warsztat terapeutyczny, co sprawia, że praca psychoterapeuty jest nieskończenie fascynująca i stymuluje do ciągłego rozwoju.

Wykonuję badania neuropsychologiczne osób dorosłych w przypadku podejrzenia zaburzeń o charakterze organicznym (zaburzenia pamięci, zespoły otępienne, Choroba Alzheimera, demencje) na zlecenie neurologa lub geriatry oraz do celów orzeczniczych (szczegóły).

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego (PTPPd) oraz w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa (PTP). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Kamila Fryc - ZnanyLekarz.pl

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Marzena Ciesiółka
tel. 697 310 623
Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900
Paulina Zerka
tel. 730 767 067
Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

Zobacz wskazówki dojazdu.

Dołącz do nas na Facebook'u