Kamila Fryc

Dyplomowany psychoterapeuta, psycholog

Prowadzę konsultacje, diagnozy i psychoterapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywam m.in pracując w oddziale neurologii z pododdziałem udarowym i w oddziale rehabilitacji neurologicznej, stażując w dziennych i stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych oraz w stacjonarnych ośrodkach leczenia uzależnień. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi. Jako pomysłodawca i założyciel "Uważnej" koordynuję jej pracę.

Jako psycholog z doświadczeniem klinicznym i psychoterapeuta psychodynamiczny zajmuję się psychoterapią osób doświadczających zaburzeń emocjonalnych (lękowych, afektywnych), zaburzeń osobowości i charakteru oraz pragnących budować bardziej satysfakcjonujące relacje intymne, towarzyskie i zawodowe. Ofertę terapii wspierającej kieruję do osób borykających się z nagłymi zmianami w życiu, którym trudno zaadaptować się do rzeczywistości.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, bazuję na relacji terapeutycznej, opierając się na teoriach psychoanalitycznych, zakładających istnienie nieświadomości, która wpływa na życie każdego z nas.

Wykonuję badania neuropsychologiczne osób dorosłych w przypadku podejrzenia zaburzeń o charakterze organicznym (zaburzenia pamięci, zespoły otępienne, Choroba Alzheimera, demencje) na zlecenie neurologa lub geriatry oraz do celów orzeczniczych (szczegóły). Odbywam wizyty domowe u chorych niesprawnych, niesamodzielnych, obejmując środowiskową opieką psychologiczną osoby starsze i ich rodziny. Prowadzę terapię funkcji poznawczych w warunkach domowych u chorych po udarach, wylewach etc.

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego (PTPPd). Ukończyłam rekomendowaną przez PTP Szkołę Psychoterapii Psychodynamicznej. Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. Uczestniczyłam we własnej analizie grupowej i kontynuuję poszerzanie samoświadomości we własnej psychoterapii indywidualnej. Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną z pacjentami.

Jestem absolwentką:

  • Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (2018)
  • Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (2013)
  • Uniwersytetu im. A. Mickiewicza na kierunku Psychologia ze specjalnością Psychologia Kliniczna (2012)
  • informacje o pozostałym doskonalneniu zawodowym znajdą Państwo tutaj, rozwijając zakładkę "O mnie".

 

Zobacz profil Kamili Fryc na szukamterapeuty.pl

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900
Martyna Prabucka
tel. 724 576 658
Krzysztof Rzepski

tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.