Kamila Fryc

Psychoterapeuta, psycholog

Prowadzę konsultacje, diagnozy i terapię osób dorosłych. Doświadczenie kliniczne i terapeutyczne zdobywałam m.in pracując w Szpitalu Klinicznym nr 4, stażując w dziennych i stacjonarnych oddziałach psychiatrycznych oraz w stacjonarnych ośrodkach leczenia uzależnień. Współpracuję z organizacjami pozarządowymi. Jako pomysłodawca i założyciel "Uważnej" koordynuję jej pracę.

Jako psycholog z doświadczeniem klinicznym i psychoterapeuta psychodynamiczny zajmuję się psychoterapią osób doświadczających zaburzeń emocjonalnych (lękowych, afektywnych), zaburzeń osobowości i charakteru oraz pragnących budować bardziej satysfakcjonujące relacje intymne, społeczne i zawodowe. Ofertę terapii wspierającej kieruję do osób borykających się z nagłymi zmianami w życiu, którym trudno zaadaptować się do rzeczywistości.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym, bazuję na relacji terapeutycznej, opierając się na teoriach psychoanalitycznych, zakładających istnienie nieświadomości, która wpływa na życie każdego z nas.

Wykonuję badania neuropsychologiczne osób dorosłych w przypadku podejrzenia zaburzeń o charakterze organicznym (zaburzenia pamięci, zespoły otępienne, Choroba Alzheimera, demencje) na zlecenie neurologa lub geriatry oraz do celów orzeczniczych (szczegóły). Odbywam wizyty domowe u chorych niesprawnych, niesamodzielnych, obejmując środowiskową opieką psychologiczną osoby starsze i ich rodziny. Prowadzę terapię funkcji poznawczych w warunkach domowych u chorych po udarach, wylewach etc.

W swojej pracy kieruję się zasadami etycznymi zawartymi w Kodeksie Etyki Psychoterapeuty Psychodynamicznego (PTPPd) oraz w Kodeksie Etyczno-Zawodowym Psychologa (PTP). Jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej i Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Regularnie superwizuję swoją pracę terapeutyczną.

Jestem absolwentką:

  • Szkoły Psychoterapii Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (2018)
  • Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego (2013)
  • Uniwersytetu im. A. Mickiewicza na kierunku Psychologia ze specjalnością Psychologia Kliniczna (2012)
  • informacje o pozostałym doskonalneniu zawodowym znajdą Państwo tutaj.

 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900

Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.