Maja Vogt-Kostecka

Psychoterapeutka dzieci i młodzieży, socjoterapeutka

Pracuję z dziećmi i młodzieżą w każdym wieku. Wspieram dzieci, nastolatki przeżywające trudności w codziennym funkcjonowaniu, mające problemy z zachowaniem w szkole i/lub domu, niedostosowujące się do zasad, mające trudności w adaptacji do trudnych wydarzeń życiowych.

Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą z różnymi niepełnosprawnościami oraz chorującymi przewlekle. Wspierałam je w osiąganiu sukcesów życiowych w ramach poznańskiego projektu Ruch Przestrzeń Relacje 2015-2018.

Ukończyłam Studium Socjoterapii i Psychoterapii Młodzieży. Warsztat terapeutyczny rozwijam w Szkole Psychoterapii Psychodynamicznej Krakowskiego Centrum Psychodynamicznego, placówce rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne.

Specjalizuję się w indywidualnej psychoterapii dzieci i młodzieży. Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji u certyfikowanych superwizorów.

Pracuję również w szkole podstawowej i posiadam  przygotowanie pedagogiczne.

Oferuję dzieciom i rodzicom pomoc w następujących trudnościach:

  • zaburzenia zachowania (problemy z agresją, częste i gwałtowne napady złości, trudności z respektowaniem zasad w szkole i w domu, częste wagary, ucieczki z domu lub szkoły, okrucieństwo wobec ludzi i zwierząt, zachowania opozycyjno - buntownicze),
  • zaburzenia emocjonalne (nadmierna nieśmiałość, lęki, fobie, problemy ze spaniem i koszmary senne, trudności w kontaktach z rodzeństwem i rodzicami, niska samoocena),
  • urazy psychiczne (przebycie poważnej choroby, wypadki, śmierć bliskiej osoby, rozwód rodziców, doświadczenie przemocy fizycznej lub psychicznej),
  • zachowania autoagresywne (próby samobójcze, samookaleczenia),
  • zaburzenia jedzenia,
  • trudności szkolne (niechęć chodzenia do szkoły, trudności w przyswajaniu wiedzy, częste konflikty z rówieśnikami lub izolacja).

Znajdź nas na Facebooku

Umów spotkanie

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00
tel. 796 038 230
lub na www.uwazna.medsoft.pl

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2
60-744 Poznań
NIP: 777-291-26-15