Marta Krzemińska

Psycholog, psychoterapeuta

Prowadzę psychoterapię, konsultuję i diagnozuję młodzież oraz osoby dorosłe.

Pracuję z osobami doświadczającymi kryzysu, stanów lękowych, borykającymi się z objawami, które przynoszą cierpienie, jak również z osobami ze zdiagnozowanymi chorobami psychicznymi, zaburzeniami osobowości, zaburzeniami emocjonalnymi i trudnościami w relacjach, oraz z rodzinami osób niepełnosprawnych i osób chorujących na choroby psychiczne. Ponadto prowadzę terapię osób dotkniętych niepełnosprawnością. Pracuje również z pacjentami anglojęzycznymi.

Pracuję w nurcie psychodynamicznym. Praca terapeutyczna ukierunkowana jest na osiągnięcie wspólnie ustalonych celów, przywrócenie równowagi psychicznej oraz pomoc w osiągnięciu satysfakcjonującego funkcjonowania, bez objawów które przynoszą cierpienie.

W swojej pracy kieruję się Kodeksem Etycznym Psychologa. Dbam o to, aby poszerzać swoją wiedzę i kompetencję. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji zarówno indywidualnej jak i grupowej.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam współpracując z rozmaitymi placówkami m.in. Centrum Medycznym Persona w Swarzędzu, Stowarzyszeniem Przyjaciół Dzieci Specjalnej Troski im. Grajka czy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie.

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu na specjalności psychologia kliniczna w ścieżkach: psychoterapia zaburzeń osobowości oraz neuropsychologia dzieci i dorosłych.  

Obecnie jestem w trakcie certyfikacji psychoterapeutycznej w podejściu psychodynamicznym w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Ukończyłam również Studium Analizy Transakcyjnej.

To make an appointment in English call 796 030 230 or use the link below

Znajdź nas na Facebooku

Umów spotkanie

Rejestracja telefoniczna od poniedziałku do piątku
w godzinach 14:00-19:00
tel. 796 038 230
lub na www.uwazna.medsoft.pl

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2
60-744 Poznań
NIP: 777-291-26-15