Martyna Prabucka

Psycholog, psychoterapeutka

W Uważnej Pracowni Terapii prowadzi konsultacje, diagnozy i psychoterapię osób dorosłych, młodzieży i dzieci od 10 r.ż.

Pracuje z osobami, które doświadczają stanów depresyjnych, nadmiernego lęku, niepokoju, czy innych problemów emocjonalnych. Pomaga ludziom, mającym trudności w budowaniu satysfakcjonujących relacji, którym doskwierają objawy o podłożu psychosomatycznym lub mają chęć zmienić coś w swoim funkcjonowaniu.

Udziela też wsparcia osobom, które przeżywają kryzys w życiu, borykają się z utratą kogoś bliskiego lub doświadczają innych zmian, które sprawiły, że dotychczasowe mechanizmy radzenia sobie przestały działać.

Psychoterapię prowadzi w nurcie psychodynamicznym, a swoją pracę poddaje superwizji.  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Psychodynamicznej. 

Dyplom z psychologii uzyskała na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, a cenną wiedzę i dyplom psychoterapeuty w Krakowskim Centrum Psychodynamicznym. Doświadczenie zawodowe zdobywała w Szpitalu Neuropsychiatrycznym w Kościanie oraz w Klinice Psychiatrii Dorosłych Szpitala Klinicznego im K. Jonschera w Poznaniu, w której pracowała trzy lata.

Posiada także przygotowanie pedagogiczne oraz doświadczenie w pracy z młodzieżą i dziećmi. Pracowała  w szkole podstawowej oraz w ramach projektów współpracowałam z poznańskimi gimnazjami. 

Aktualnie od dwóch lat pracuje w Ośrodku Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczym Emedea w Poznaniu,  gdzie rozwija swoje kompetencje w zakresie terapii i wsparcia dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.
 

 

Button 1 99

Znajdź nas na Facebooku

Umów spotkanie

tel: 796 038 230
lub na www.uwazna.medsoft.pl

Przyjdź na wizytę

Uważna Pracownia Terapii
ul. Śniadeckich 28/2
60-744 Poznań
NIP: 777-291-26-15
ING Bank Śląski 18 1050 1520 1000 0097 3286 2066