Paulina Zerka

Psycholog, terapeuta par, pomoc seksuologiczna

Psychologię ukończyłam na Uniwersytecie Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy, ze specjalnością: Psychologia zdrowia i rehabilitacji. W 2017 roku ukończyłam dwuletnie studia podyplomowe z zakresu: Seksuologia kliniczna - opiniowanie, edukacja, terapia na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Studium Pomocy Psychologicznej dla Par (stopień I) w Insytytucie Psychologii Zdrowia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego w Warszawie. Obecnie uczestniczę w Kursie Podstawowym Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej.

Prowadzę psychoterapię par i małżeństw opartą na założeniach podejścia integracyjnego. Zajmuję się m.in. wpływem rodziny pochodzenia na relacje małżeńskie, nauką poprawnej komunikacji, pracą z parą po zdradzie, związkiem, w którym pojawia się problem zazdrości, rozstania, perspektywa rozwodu, parą doświadczającą konfliktu w pełnieniu ról rodzicielskich oraz problemami sfery seksualnej.

Seksuologiczną pomoc indywidualną oferuję osobom, które doświadczają problemów sfery intymnej:
- zaburzenia wzwodu,
- przedwczesny wytrysk,
- pochwica (niemożność wprowadzenia członka lub palca do pochwy),
- dyspaureunia (odczuwanie nieprzyjemnych lub bolesnych doznań podczas stosunku).

W swojej pracy kieruję sie zasadami zawartymi w Kodeksie Etyczno – Zawodowym Psychologa Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Jestem członkiem Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej.

Współpracuję z portalem 

Umów spotkanie

Kamila Fryc
tel. 796 030 230
Paulina Zerka
tel. 730 767 067

Aleksandra Szarek-Baryga
tel. 664 713 900

Krzysztof Rzepski
tel. 516 743 630
Piotr Sibilski
tel. 502 720 111

Przyjdź na wizytę

Uważna
Pracownia Terapii

ul. Kasztelańska 7
60-316 Poznań

NIP: 777-291-26-15

Dołącz do nas na Facebook'u

Zobacz wskazówki dojazdu.